45-572 Opole, Aleja Przyjaźni 59 B

tel.: 77 547 20 55, gsm: 512 704 829

Bramy dwuskrzydłowe


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Bramy garażowe rozwierne to tradycyjne zamknięci otworu wjazdowego garażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Brama wykonana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, natomiast poszycie wykonane jest z blachy stalowej powlekanej w kolorach standardowych lub w dowolnym kolorze z palety RAL dostępnej w ofercie. W bramach dwuskrzydłowych firmy LEGBUD GARGULA istnieje możliwość stosowania szeregu opcji dodatkowych, dzięki którym każdą bramę można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta

     Bramy wykonywane są w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe o podziale symetrycznym bądź asymetrycznym. Istnieje możliwość wmontowania dodatkowych drzwi  serwisowych w skrzydło bramy, co ma znaczenie w przypadku bram o dużych gabarytach.

    Konstrukcja drzwi osobowych wbudowanych w bramę wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Solidne stalowe zawiasy, metalowy zamek z wkładką patentową, gumowa uszczelka na całym obwodzie oraz szereg wzmocnień skrzydła stanowią o ich wysokiej jakości konstrukcyjnej. Skrzydło bramy wykonane jest z kształtowników stalowych zamkniętych ocynkowanych. Wypełnione jest blachą stalową ocynkowaną poliestrową w układzie pionowym. Bramy wykonywane są również z wypełnieniem panelowym i segmentowym. Istnieje możliwość docieplenia skrzydła, a także wykonania bramy w wersji asymetrycznej lub z aktywnym skrzydłem lewym. Brama ocieplana jest styropianem od wewnątrz. Ocieplenie wykończone jest panelami PCV, które dostępne są w kolorze białym. Istnieje możliwość przygotowania skrzydeł bramy  do późniejszego docieplenia.


Wyposażenie dodatkowe

.

Asymetryczny podział skrzydeł

Standardowo skrzydła bramy podzielone są symetrycznie. Opcjonalnie wykonujemy również bramy z jednym skrzydłem szerszym, dając większą swobodę w aranżacji garażu.

 

Skrzydło lewe otwierane jako pierwsze

W standardowej wersji skrzydłem wiodącym jest skrzydło prawe. Na życzenie zamawiającego możliwe jest wykonanie skrzydła lewego jako otwieranego jako pierwsze.

Drzwi wejściowe w skrzydle bramy

Wykonanie standardowe: 900mm x 2000mm

Przeszklenie

Przeszklenia wykonane są z przeźroczystej szyby (pleksi) z ramką w kolorze czarnym. Dostępne są cztery rodzaje przeszkleń.

Dodatkowy zamek

Dodatkowy zamek standardowy lub atestowany.


...

Kolorystyka bram skrzydłowych


.
RAL 3005 RAL 6020 RAL 7016 RAL 8004 RAL 8017 RAL 9005 RAL 9006
 
RAL 9010 Złoty dąb Orzech Dąb bagienny Winchester Antracyt  Kolory prezentowane na stronie należy traktować wyłącznie poglądowo.


...