45-572 Opole, Aleja Przyjaźni 59 B

tel.: 77 547 20 55, gsm: 512 704 829

Charakterystyka firmy


Powiększenie
Powiększenie

Jesteśmy firmą produkcyjno - usługowo - montażową. Działamy bez przerwy od ponad 30 lat.


Nasza firma została założona w roku 1990 w Opolu. Od lipca 1996 roku do dziś zakład produkcyjny znajduje się na terenie dawnej Cementowni Bolko powstałej jeszcze w 1901 roku. Obecnie posiadamy w ofercie największy na rynku asortyment systemów osłonowych uzupełniony o okna i drzwi z PCV i Aluminium.

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z 19 największymi i najstarszymi fabrykami w kraju.

Prowadzimy sprzedaż zarówno dla instytucji, firm montażowych, budowlanych, produkcyjnych jak i dla klientów indywidualnych. Zaopatrujemy kompleksowo budownictwo jednorodzinne w okna, rolety i bramy, a następnie w markizy, daszki, roletki, moskitiery i inne produkty. Nasz klient ma zapewnioną stałą opiekę serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Kupując kompleksowo produkty w naszej firmie klient ma zapewnione najwyższe rabaty na wszystkie produkty teraz i w przyszłości.

Ponadto nasi klienci nawet po wielu latach nie muszą "szukać wiatru w polu" czyli firmy, która im coś zamontowała, a później słuch o niej zaginął jak to najczęściej w tej branży bywa. Z naszych usług korzysta już nawet III pokolenie naszych pierwszych klientów.

O produktach osłonowych wiemy wszystko, więc możemy zapewnić każdemu klientowi indywidualne doradztwo.

W przeciwieństwie do "wyrobów" marketowych do naszej oferty staramy się dobierać produkty o jak największej trwałości, które posłużą swoim użytkownikom przez co najmniej kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Nigdy nie wprowadzamy na rynek produktów niesprawdzonych, niedopracowanych lub pochodzących od nieznanych producentów.
Dzięki temu oferowane przez nas produkty znalazły uznanie również u klientów wielu krajów europejskich takich jak Niemcy, Belgia, Holandia, Węgry, Słowacja, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Anglia, Austria, Włochy oraz Ukraina.